League Of Legends Veri Bozuk Hatası (Çözümü)

League Of Legends Veri Bozuk Hatası (Çözümü)

League of Legends yani LOL'de can alan hatalardan biri olan Veri Bozuk Hatasının çözümünü göstereceğim.Öncelikle bize destek veren Furkan Var'a teşekkür ediyorum.Böyle can alıcı hatanın gösterimini sunduğun için de ayrıca çok teşekkür ediyorum.Kanalına göz atmayı unutmamanız dileklerimle.Evet artık League of Legends yani LOL'de Veri Bozuk Hatasının çözümüne geçelim.

 

League of Legends'da veri bozuk hatasını nasıl çözebilirim ?

Makaleye başlamadan önce belirtmek istediğim bir konu olacaktır sizlere.Eğer bu hata hala düzelmediyse League of Legends yani LOL'ün destek ekibine başvurmanızı öneririz.

Konumuza gelecek olursak,League of Legends'da veri bozuk hatasını nasıl çözebilirim ? İşte Cevabı ;

 

Bu hata genelikle "Tarih ve saat" in yanlış olmasıyla alaklı bir durumdur.

Hata mesajı : "League of Lengends dosyaların bozulmuş. Sorunu çözmek için bir onarım başlatacağız. Bu sorun devam ederse lütfen Oyuncu Destek ekibiyle iletişime geç." demektedir.Öncelikle "Tamam" butonuna tıklıyoruz.

"Tamam" a tıkladıktan sonra League of Legends yani LOL bizi "Onarım" yerine atıyor ama "Onarılıyor" yazısı bir türlü ilerlememektedir.

 

Sağ alt köşeden "Tarih ve saat ayarlarını değiştir..." yerini açıyoruz.

Açılan yerin altında "Tarih ve saat ayarlarını değiştir..." yerine basıyoruz.

"Tarih ve saat ayarlarını değiştir..." yerine tekrardan basıyoruz.

Çıkan ekrandan gününüzün saatini ve tarihini yapınız.

Bizim tarihimiz ve saatimiz 24 Haziran 2019 Pazartesi saat 03:02:17 olarak göstermektedir.Siz kendi zamanınıza göre yapacaksınız.Dikkat edin bazen 1 dakika bile fark edebiliyor.

Sonra "LeagueClient.exe" yi çalıştırıyoruz ve bizi "Onarım" yerine atıyor ama bu sefer "Onarılıyor" yeri doluyor yani eksiksiz çalışıyor demek oluyor.

League of Legends logosuda çıktıysa bilin ki oyuna giriş yapıyorsunuz.

Böylelikle League of Legends'da veri bozuk hatasını çözmüş oluyoruz.

 

Yapılış Videosu